Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 26. okt
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Romsås Grønn
G11-Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 25. okt
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Lindeberg Løvene - Ellingsrud Grønn
G11-Grønn   Jeriko 7er
  Les mer  
Ons. 19. okt
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Haugerud Løvene
G11-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 18. okt
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Stovner SK Grønn - Ellingsrud Gul
G11-Gul   Rommensletta kg. 7er A
  Les mer  
Tir. 11. okt
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Grorud Blå - Ellingsrud Grønn
G11-Grønn   Grorud kunstgress 7er B
  Les mer  
Tir. 11. okt
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Grorud Svart
G11-Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 28. sep
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - HSIL 4
G11-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man. 26. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Grei Grønn - Ellingsrud Gul
G11-Gul   Grei kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 20. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Ellingsrud Grønn
G11-Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 15. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Haugerud Løvene - Ellingsrud Gul
G11-Gul   Haugerud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 14. sep
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Romsås Grønn
G11-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 8. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Grorud Blå
G11-Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 7. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Stovner SK Grønn - Ellingsrud Grønn
G11-Grønn   Rommensletta kg. 7er B
  Les mer  
Ons. 31. aug
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grorud Svart
G11-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 30. aug
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
HSIL 4 - Ellingsrud Gul
G11-Gul   Høybråten kg 7er
  Les mer  
Tor. 25. aug
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Lindeberg Løvene
G11-Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 23. aug
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Grei Grønn - Ellingsrud Grønn
G11-Grønn   Grei kunstgress 7er D
  Les mer  
Tor. 16. jun
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Ellingsrud Gul
G11-Gul   Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tir. 14. jun
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Lindeberg Løvene
G11-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:30 - 19:39
kl 18:30 - 19:39
Haugerud Løvene - Ellingsrud Grønn
G11-Grønn   Haugerud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 8. jun
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Gul - Stovner SK Grønn
G11-Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 1. jun
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
G11-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 31. mai
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Grorud Svart - Ellingsrud Gul
G11-Gul   Grorud kunstgress 7er A
  Les mer