Lag og kontaktpersoner i EIL Fotball

Ta kontakt direkte med lagleder nedenfor om du ønsker å spille for Ellingsrud eller om du har barn som ønsker å begynne med fotball.

For andre forespørsler, kontakt oss gjerne via vårt kontaktskjema.

Om det oppleves at kontaktinfo er feil, ta kontakt med Ivo Ninive(ivo@eilidrett.no).


LagKontaktinfo
AkademietElliot Wood

elliot@eilidrett.no

993 09 332
Menn Old Boys 33Andrè Modig Brendsdal

brensdal@gmail.com

988 27 674
Menn Veteran 40Kalle Fostervoll

kalle@eilidrett.no

928 12 809
Menn Veteran 48Kim Olsen

kim.olsen@assemblin.no

916 87 455
Menn Veteran 55Arne Flovild

arne.flovild@wemail.no

920 54 449
Herrer A og B (6. og 8. divisjon)Elliot Wood

elliot@eilidrett.no

993 09 332
DamerLinda Fostervoll

linda@eilidrett.no

948 20 947
Gutter 2006/2007 (15/16 år)Ivo Ninive

ivo@eilidrett.no

402 18 238
Gutter 2008/2009 (13/14 år)Linda Fostervoll

linda@eilidrett.no

948 20 947
Gutter 2010 (12 år)Naim Benali

naim@eilidrett.no

413 50 867
Gutter 2011 (11 år)Ole Kristian Ødegård

olekro@olekro.no

472 33 330
Gutter 2012 (10 år)Caroline Røseplass

caroline@eilidrett.no

988 23 008
Gutter 2013 (9 år)Sajjad Ahmad

c6011@live.no

924 42 499
Gutter 2014 (8 år)Celine Torres

celine@eilidrett.no

985 46 352
Gutter 2015 (7 år)Tore Syvert Haga

tore.syvert.haga@gmail.com

951 37 171
Gutter 2016 (6 år)Adelina Zubovic

adelina.zubovic@gmail.com

416 96 387
Jenter 2013-2016 (6-9 år)Eirik Aasheim

eiriksaa@gmail.com

911 59 497
FotballskolenKalle Fostervoll

kalle@eilidrett.no

928 12 809