Lag og kontaktpersoner i EIL Fotball

Ta kontakt direkte med lagleder nedenfor om du ønsker å spille for Ellingsrud eller om du har barn som ønsker å begynne med fotball.

For andre forespørsler, kontakt oss gjerne via vårt kontaktskjema.

Om det oppleves at kontaktinfo er feil, ta kontakt med Ivo Ninive(ivo@eilidrett.no).


LagKontaktinfo
Akademiet / ElitetreningElliot Wood

elliot@eilidrett.no

993 09 332
Menn Old Boys 33Andrè Modig Brendsdal

brensdal@gmail.com

988 27 674
Menn Veteran 40Kalle Fostervoll

kalle@eilidrett.no

928 12 809
Menn Veteran 48Kim Olsen

kim.olsen@assemblin.no

916 87 455
Menn Veteran 55Arne Flovild

arne.flovild@wemail.no

920 54 449
Herrer A (7. divisjon)Elliot Wood

elliot@eilidrett.no

993 09 332
Damer (7er)Linda Fostervoll

linda@eilidrett.no

948 20 947
Gutter 2007/2008 (15/16 år)Ivo Ninive

ivo@eilidrett.no

402 18 238
Gutter 2009/2010 (13/14 år)Linda Fostervoll

linda@eilidrett.no

948 20 947
Gutter 2011 (12 år)Petter Promowicz

petter.promowicz@gmail.com

489 48 899
Gutter 2012 (11 år)Wafa  Ayadi

wafa_m@live.no

462 38 394
Gutter 2013 (10 år)Sajjad Ahmad

c6011@live.no

988 23 008
Gutter 2014 (9 år)Stine Hauer

stinehauer@hotmail.com

924 42 499
Gutter 2015 (8 år)Tore Syvert Haga

tore.syvert.haga@gmail.com

951 37 171
Gutter 2016 (7 år)Adelina Zubovic

adelina.zubovic@gmail.com

416 96 387
Gutter 2017 (6 år)Ser Laurentz Lumasac Malto

serlaurentz.malto@gmail.com

480 67 297
Jenter 2013-2014 (9-10 år)Eirik Aasheim

eiriksaa@gmail.com

911 59 497
Jenter 2015-2017 (6-8 år)
Eirik Aasheim

eiriksaa@gmail.com

911 59 497
FotballskolenKalle Fostervoll

kalle@eilidrett.no

928 12 809