Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 27. okt
18:00 - 19:09
kl 18:00 - 19:09
Lille Tøyen Drage - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Caltexløkka 7er A
  Les mer  
Tir. 25. okt
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - KFUM 6
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 20. okt
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Grorud Gul
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 20. okt
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Grei Hvit - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Grei kunstgress 7er B
  Les mer  
Tir. 11. okt
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Hasle-Løren BLÅ - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Løren kunstgress 7er C
  Les mer  
Tir. 11. okt
18:00 - 19:09
kl 18:00 - 19:09
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren ROSA
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 29. sep
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Vålerenga Grønn 2 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Valle Hovin kunstgress 3 7er 3
  Les mer  
Tor. 29. sep
18:00 - 19:09
kl 18:00 - 19:09
Ellingsrud Gul - Vålerenga Grønn
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 22. sep
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - KFUM 1
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 20. sep
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 3 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Tor. 15. sep
18:30 - 19:39
kl 18:30 - 19:39
Årvoll Gul - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Tonsenhagen kunstgress 7er C
  Les mer  
Tor. 15. sep
18:00 - 19:09
kl 18:00 - 19:09
Ellingsrud Gul - Grüner 2
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 8. sep
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Årvoll Blå - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Tonsenhagen kunstgress 7er C
  Les mer  
Ons. 31. aug
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Skeid Oransje
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 25. aug
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Skeid Lilla
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 25. aug
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Romsås Blå - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tor. 16. jun
18:00 - 19:09
kl 18:00 - 19:09
KFUM 6 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Ekeberg 20 7er
  Les mer  
Tir. 14. jun
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Lille Tøyen Drage
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 9. jun
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grei Hvit
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 8. jun
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Grorud Gul - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Grorud kunstgress 7er C
  Les mer  
Tor. 2. jun
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren BLÅ
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man. 30. mai
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Hasle-Løren ROSA - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Løren kunstgress 7er C
  Les mer