Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 26. okt
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Stovner SK Hvit - Ellingsrud Gul
G12-Gul   Rommensletta kg. 9er A
  Les mer  
Ons. 19. okt
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 3
G12-Gul   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons. 12. okt
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Vålerenga Rød Wizards
G12-Gul   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons. 28. sep
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Grei Hvit - Ellingsrud Gul
G12-Gul   Grei kunstgress 9er B
  Les mer  
Man. 26. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
HSIL 3 - Ellingsrud Grønn
G12-Grønn   Høybråten kg 7er
  Les mer  
Ons. 21. sep
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Furuset Lions
G12-Gul   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 19. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Lindeberg RØD
G12-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 12. sep
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Grorud IL - Ellingsrud Grønn
G12-Grønn   Grorud kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 12. sep
18:30 - 19:49
kl 18:30 - 19:49
Rilindja 9-er - Ellingsrud Gul
G12-Gul   Ekeberg 23 9er
  Les mer  
Tir. 6. sep
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud Gul - Sagene United
G12-Gul   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 5. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Årvoll 3 - Ellingsrud Grønn
G12-Grønn   Tonsenhagen kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons. 31. aug
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Grüner Gutta - Ellingsrud Gul
G12-Gul   Dælenengen kunstg. 9er B
  Les mer  
Tir. 30. aug
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Kråkstad Rød
G12-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 24. aug
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
KFUM 6 - Ellingsrud Grønn
G12-Grønn   Ekeberg 18 7er
  Les mer  
Ons. 24. aug
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - HSIL 1
G12-Gul   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 28. jun
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Holmlia 7er
G12-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 15. jun
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Stovner SK Hvit
G12-Gul   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 13. jun
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - HSIL 3
G12-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 6. jun
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Lindeberg RØD - Ellingsrud Grønn
G12-Grønn   Jeriko 7er
  Les mer  
Man. 6. jun
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Hasle-Løren 3 - Ellingsrud Gul
G12-Gul   Løren kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir. 31. mai
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Vålerenga Rød Wizards - Ellingsrud Gul
G12-Gul   Valle Hovin kunstgress 2 9er A
  Les mer  
Man. 30. mai
18:30 - 19:39
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud Grønn - Grorud IL
G12-Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer