Kampkalender Ellingsrud G14

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 27. okt
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Vålerenga 2
G14-1   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 27. okt
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Ski 3
G14-2  
  Les mer  
Fre. 21. okt
18:30 - 19:49
kl 18:30 - 19:49
Oppsal 2 - Ellingsrud
G14-1   Trasop kunstgress
  Les mer  
Tor. 20. okt
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Kolbotn 3 - Ellingsrud 2
G14-2   Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Tor. 13. okt
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Bøler
G14-1   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 13. okt
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - HSIL 2
G14-2   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 29. sep
19:40 - 20:59
kl 19:40 - 20:59
Ellingsrud 2 - Fagerstrand
G14-2   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 28. sep
19:40 - 20:59
kl 19:40 - 20:59
Veitvet - Ellingsrud
G14-1   Veitvet kunstgress
  Les mer  
Ons. 28. sep
17:45 - 19:04
kl 17:45 - 19:04
Forward - Ellingsrud
G13   Ekeberg 21 9er
  Les mer  
Tor. 22. sep
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Oppsal 3 - Ellingsrud 2
G14-2   Trasop kunstgress
  Les mer  
Man. 19. sep
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
HSIL 3 - Ellingsrud
G13   Høybråten 9er A
  Les mer  
Fre. 16. sep
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Ljan
G14-2   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 15. sep
19:40 - 20:59
kl 19:40 - 20:59
Ellingsrud - Grei
G14-1   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Man. 12. sep
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Oppsal 4
G13   Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tor. 8. sep
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Bøler 2 - Ellingsrud
G14-1   Haraløkka kunstgress
  Les mer  
Tor. 8. sep
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
KFUM 3 - Ellingsrud 2
G14-2   Ekeberg kunstgress
  Les mer  
Man. 5. sep
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Teisen - Ellingsrud
G13   Bryn kunstgress (Oslo) 9er A
  Les mer  
Søn. 4. sep
15:00 - 16:19
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Grei 2
G13   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor. 1. sep
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - HSIL
G14-1   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 1. sep
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Oppsal 4 - Ellingsrud
G13   Trasop kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor. 25. aug
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Haugerud - Ellingsrud
G14-1   Haugerud kunstgress
  Les mer  
Ons. 24. aug
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Øvrevoll Hosle 4 - Ellingsrud 2
G14-2   Jarmyra kunstgress
  Les mer  
Man. 22. aug
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Bøler 2 - Ellingsrud
G13   Haraløkka kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor. 18. aug
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Vålerenga 2 - Ellingsrud
G14-1   Valle Hovin kunstgress
  Les mer  
Tor. 18. aug
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ski 3 - Ellingsrud 2
G14-2  
  Les mer  
Man. 27. jun
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Lille Tøyen 2
G13   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 20. jun
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud - Forward
G13   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor. 16. jun
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Oppsal 2
G14-1   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 16. jun
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Kolbotn 3
G14-2   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir. 14. jun
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Grei 2 - Ellingsrud
G13   Grei kunstgress 9er A
  Les mer  
Lør. 11. jun
11:00 - 12:19
kl 11:00 - 12:19
Veitvet - Ellingsrud
G14-1   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 9. jun
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
HSIL 2 - Ellingsrud 2
G14-2   Høybråten kunstgress
  Les mer  
Tor. 9. jun
19:40 - 20:59
kl 19:40 - 20:59
Bøler - Ellingsrud
G14-1   Haraløkka kunstgress
  Les mer  
Tor. 2. jun
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Fagerstrand - Ellingsrud 2
G14-2   Myklerud kunstgress
  Les mer  
Tir. 31. mai
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Veitvet
G14-1   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 29. mai
16:00 - 17:19
kl 16:00 - 17:19
Ellingsrud - HSIL 3
G13   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer