Kampkalender Ellingsrud G8

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør. 29. okt
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Vålerenga Grønn - Ellingsrud Gul
G8 Gul   Valle Hovin gress 5er 2
  Les mer  
Lør. 29. okt
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Romsås Tigrene
G8 Rød   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 29. okt
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ski Helg - Ellingsrud Grønn
G8 Grønn   Ski kunstgress 5er
  Les mer  
Søn. 23. okt
15:30 - 16:29
kl 15:30 - 16:29
Frigg Gul - Ellingsrud Rød
G8 Rød   Tørteberg kunstgress 2 5er B
  Les mer  
Lør. 22. okt
14:00 - 14:59
kl 14:00 - 14:59
Ellingsrud Grønn - Bækkelaget Blå
G8 Grønn   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 22. okt
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Frigg Oransje
G8 Gul   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 15. okt
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Ellingsrud Gul
G8 Gul   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 24. sep
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Grorud Blå
G8 Gul   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 24. sep
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Bækkelaget Gul - Ellingsrud Rød
G8 Rød   Sportsplassen 5er
  Les mer  
Søn. 18. sep
11:00 - 11:59
kl 11:00 - 11:59
Forward Rødrev - Ellingsrud Gul
G8 Gul   Caltexløkka 5er C
  Les mer  
Lør. 17. sep
14:00 - 14:59
kl 14:00 - 14:59
Ellingsrud Grønn - HSIL 6
G8 Grønn   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 17. sep
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Vålerenga Grønn
G8 Rød   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Søn. 11. sep
11:00 - 11:59
kl 11:00 - 11:59
Frigg Rød - Ellingsrud Grønn
G8 Grønn   Tørteberg kunstgress 2 5er B
  Les mer  
Søn. 11. sep
11:00 - 11:59
kl 11:00 - 11:59
Frigg Oransje - Ellingsrud Rød
G8 Rød   Tørteberg kunstgress 2 5er A
  Les mer  
Lør. 10. sep
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Romsås Tigrene
G8 Gul   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Søn. 4. sep
17:00 - 17:59
kl 17:00 - 17:59
Ellingsrud Rød - Lille Tøyen Hvit.
G8 Rød   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Søn. 4. sep
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Frigg Gul - Ellingsrud Gul
G8 Gul   Tørteberg kunstgress 2 5er B
  Les mer  
Lør. 3. sep
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Grønn - Grorud Gul
G8 Grønn   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Søn. 28. aug
17:00 - 17:59
kl 17:00 - 17:59
Lille Tøyen Hvit. - Ellingsrud Gul
G8 Gul   Hasle skole 7er 5er A
  Les mer  
Lør. 27. aug
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Grorud Blå
G8 Rød   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Søn. 21. aug
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Forward Rødrev
G8 Rød   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Søn. 21. aug
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Vålerenga The Wolves - Ellingsrud Grønn
G8 Grønn   Valle Hovin gress 5er 1
  Les mer  
Lør. 20. aug
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Bækkelaget Gul
G8 Gul   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 18. jun
14:00 - 14:59
kl 14:00 - 14:59
Ellingsrud Grønn - Ski Helg
G8 Grønn   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 18. jun
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Vålerenga Grønn
G8 Gul   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 18. jun
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Romsås Tigrene - Ellingsrud Rød
G8 Rød   Humleby kunstgress 5er C
  Les mer  
Søn. 12. jun
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Frigg Oransje - Ellingsrud Gul
G8 Gul   Tørteberg kunstgress 2 5er B
  Les mer  
Lør. 11. jun
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Frigg Gul
G8 Rød   Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 11. jun
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Bækkelaget Blå - Ellingsrud Grønn
G8 Grønn   Sportsplassen 5er
  Les mer  
Lør. 28. mai
13:00 - 13:59
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Ellingsrud Rød
G8 Gul   Ellingsrud 5er
  Les mer