Kampkalender Ellingsrud G9

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 25. okt
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Årvoll Rød - Ellingsrud Rød
G9 Rød   Årvoll hockey kg 5er B
  Les mer  
Tir. 25. okt
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Oppsal 1
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 24. okt
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Nordstrand 3
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 18. okt
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Vålerenga Tigers 3
G9 Rød   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 18. okt
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Veitvet Gul - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Veitvet kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir. 18. okt
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tor. 13. okt
17:55 - 18:54
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Rød - Lille Tøyen blå
G9 Rød   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 11. okt
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Manglerud Star Leopards - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Manglerud kunstg. 5er A
  Les mer  
Man. 10. okt
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Lambertseter Rød
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 29. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Stovner SK Grønn
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 29. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 7 - Ellingsrud Rød
G9 Rød   Grefsen skole 5er B
  Les mer  
Tir. 27. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Lindeberg GUL
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 21. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Rustad Abildsø SK Grizzly - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Abildsø 5er 1
  Les mer  
Tir. 20. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Skeid Sort
G9 Rød   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 20. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Romsås Blå - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Humleby kunstgress 5er B
  Les mer  
Tor. 15. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Oppsal 2
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Hvit
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Teisen 1 - Ellingsrud Rød
G9 Rød   Bryn kunstgress (Oslo) 5er A
  Les mer  
Ons. 7. sep
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
HSIL ,Pittbull - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Høybråten kg 5er
  Les mer  
Tir. 6. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Lindeberg BLÅ
G9 Rød   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 6. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lindeberg RØD - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Jeriko 7er 5er B
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
HSIL Warrier - Ellingsrud Rød
G9 Rød   Høybråten kg 5er
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Haugerud Hvit
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 29. aug
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Manglerud Star Lions
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 25. aug
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Veitvet Grønn - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Veitvet kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 23. aug
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Romsås Rød - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Humleby kunstgress 5er C
  Les mer  
Tir. 14. jun
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Nordstrand 3 - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir. 14. jun
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Årvoll Rød
G9 Rød   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 14. jun
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 1 - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Godlia kunstgressbane 5er
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Veitvet Gul
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Vålerenga Tigers 3 - Ellingsrud Rød
G9 Rød   Valle Hovin gress 5er 2
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Lambertseter Hvit
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Lør. 4. jun
14:00 - 14:59
kl 14:00 - 14:59
Lille Tøyen blå - Ellingsrud Rød
G9 Rød   Hasle skole 7er 5er A
  Les mer  
Tir. 31. mai
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Manglerud Star Leopards
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 31. mai
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Lambertseter kg 5er A
  Les mer