Kampkalender Ellingsrud G9

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 25. okt 2022
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Årvoll Rød - Ellingsrud Rød
G9 Rød   Årvoll hockey kg 5er B
  Les mer  
Tir. 25. okt 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Oppsal 1
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 24. okt 2022
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Nordstrand 3
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Vålerenga Tigers 3
G9 Rød   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Veitvet Gul - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Veitvet kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tor. 13. okt 2022
17:55 - 18:54
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Rød - Lille Tøyen blå
G9 Rød   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 11. okt 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Manglerud Star Leopards - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Manglerud kunstg. 5er A
  Les mer  
Man. 10. okt 2022
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Lambertseter Rød
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 29. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Stovner SK Grønn
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 29. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 7 - Ellingsrud Rød
G9 Rød   Grefsen skole 5er B
  Les mer  
Tir. 27. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Lindeberg GUL
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 21. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Rustad Abildsø SK Grizzly - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Abildsø 5er 1
  Les mer  
Tir. 20. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Skeid Sort
G9 Rød   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 20. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Romsås Blå - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Humleby kunstgress 5er B
  Les mer  
Tor. 15. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Oppsal 2
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 13. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Hvit
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 13. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Teisen 1 - Ellingsrud Rød
G9 Rød   Bryn kunstgress (Oslo) 5er A
  Les mer  
Ons. 7. sep 2022
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
HSIL ,Pittbull - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Høybråten kg 5er
  Les mer  
Tir. 6. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Lindeberg BLÅ
G9 Rød   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 6. sep 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Lindeberg RØD - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Jeriko 7er 5er B
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
HSIL Warrier - Ellingsrud Rød
G9 Rød   Høybråten kg 5er
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Haugerud Hvit
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 29. aug 2022
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Manglerud Star Lions
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 25. aug 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Veitvet Grønn - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Veitvet kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 23. aug 2022
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Romsås Rød - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Humleby kunstgress 5er C
  Les mer