Kalender for banene

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 26. nov
10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 26. nov
12:00 - 13:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 26. nov
12:00 - 13:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 27. nov
17:00 - 18:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 27. nov
18:30 - 20:00
EIL Damer - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 27. nov
20:00 - 21:30
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Man. 28. nov
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Man. 28. nov
17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Man. 28. nov
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 29. nov
17:30 - 19:00
G14 - bane 1-3
Treninger på kunstgresset  
Tir. 29. nov
17:30 - 19:00
G2013 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 29. nov
19:00 - 20:30
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tir. 29. nov
20:00 - 21:30
Veteran - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 30. nov
17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Ons. 30. nov
17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 1. des
17:00 - 18:30
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Tor. 1. des
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 1. des
17:30 - 19:00
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 1. des
18:30 - 20:00
G14 - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 1. des
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 1. des
20:00 - 21:30
EIL Damer - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 1. des
21:00 - 22:00
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 3. des
10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 3. des
12:00 - 13:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 3. des
12:00 - 13:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 4. des
17:00 - 18:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 4. des
18:30 - 20:00
EIL Damer - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 4. des
20:00 - 21:30
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Man. 5. des
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Man. 5. des
17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Man. 5. des
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 6. des
17:30 - 19:00
G14 - bane 1-3
Treninger på kunstgresset  
Tir. 6. des
17:30 - 19:00
G2013 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 6. des
19:00 - 20:30
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tir. 6. des
20:00 - 21:30
Veteran - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 7. des
17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Ons. 7. des
17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 8. des
17:00 - 18:30
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Tor. 8. des
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 8. des
17:30 - 19:00
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 8. des
18:30 - 20:00
G14 - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 8. des
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 8. des
20:00 - 21:30
EIL Damer - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 8. des
21:00 - 22:00
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 10. des
10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 10. des
12:00 - 13:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 10. des
12:00 - 13:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 11. des
17:00 - 18:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 11. des
18:30 - 20:00
EIL Damer - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 11. des
20:00 - 21:30
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Man. 12. des
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Man. 12. des
17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Man. 12. des
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 13. des
17:30 - 19:00
G2013 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 13. des
17:30 - 19:00
G14 - bane 1-3
Treninger på kunstgresset  
Tir. 13. des
19:00 - 20:30
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tir. 13. des
20:00 - 21:30
Veteran - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 14. des
17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Ons. 14. des
17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 15. des
17:00 - 18:30
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Tor. 15. des
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 15. des
17:30 - 19:00
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 15. des
18:30 - 20:00
G14 - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 15. des
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 15. des
20:00 - 21:30
EIL Damer - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 15. des
21:00 - 22:00
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 17. des
10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 17. des
12:00 - 13:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 17. des
12:00 - 13:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 18. des
17:00 - 18:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 18. des
18:30 - 20:00
EIL Damer - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 18. des
20:00 - 21:30
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Man. 19. des
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Man. 19. des
17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Man. 19. des
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 20. des
17:30 - 19:00
G14 - bane 1-3
Treninger på kunstgresset  
Tir. 20. des
17:30 - 19:00
G2013 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 20. des
19:00 - 20:30
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tir. 20. des
20:00 - 21:30
Veteran - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 21. des
17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Ons. 21. des
17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 22. des
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 22. des
17:00 - 18:30
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Tor. 22. des
17:30 - 19:00
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 22. des
18:30 - 20:00
G14 - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 22. des
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 22. des
20:00 - 21:30
EIL Damer - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 22. des
21:00 - 22:00
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 24. des
10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 24. des
12:00 - 13:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 24. des
12:00 - 13:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 25. des
17:00 - 18:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 25. des
18:30 - 20:00
EIL Damer - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 25. des
20:00 - 21:30
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Man. 26. des
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Man. 26. des
17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Man. 26. des
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 27. des
17:30 - 19:00
G2013 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 27. des
17:30 - 19:00
G14 - bane 1-3
Treninger på kunstgresset  
Tir. 27. des
19:00 - 20:30
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tir. 27. des
20:00 - 21:30
Veteran - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 28. des
17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 28. des
17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 29. des
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 29. des
17:00 - 18:30
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Tor. 29. des
17:30 - 19:00
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 29. des
18:30 - 20:00
G14 - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 29. des
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 29. des
20:00 - 21:30
EIL Damer - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 29. des
21:00 - 22:00
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 31. des
10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 31. des
12:00 - 13:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 31. des
12:00 - 13:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 1. jan 2023
17:00 - 18:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 1. jan 2023
18:30 - 20:00
EIL Damer - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 1. jan 2023
20:00 - 21:30
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Man. 2. jan 2023
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Man. 2. jan 2023
17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Man. 2. jan 2023
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 3. jan 2023
17:30 - 19:00
G14 - bane 1-3
Treninger på kunstgresset  
Tir. 3. jan 2023
17:30 - 19:00
G2013 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 3. jan 2023
19:00 - 20:30
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tir. 3. jan 2023
20:00 - 21:30
Veteran - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 4. jan 2023
17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Ons. 4. jan 2023
17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 5. jan 2023
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 5. jan 2023
17:00 - 18:30
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Tor. 5. jan 2023
17:30 - 19:00
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 5. jan 2023
18:30 - 20:00
G14 - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 5. jan 2023
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 5. jan 2023
20:00 - 21:30
EIL Damer - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 5. jan 2023
21:00 - 22:00
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 7. jan 2023
10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 7. jan 2023
12:00 - 13:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 7. jan 2023
12:00 - 13:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 8. jan 2023
17:00 - 18:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 8. jan 2023
18:30 - 20:00
EIL Damer - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 8. jan 2023
20:00 - 21:30
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Man. 9. jan 2023
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Man. 9. jan 2023
17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Man. 9. jan 2023
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 10. jan 2023
17:30 - 19:00
G14 - bane 1-3
Treninger på kunstgresset  
Tir. 10. jan 2023
17:30 - 19:00
G2013 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 10. jan 2023
19:00 - 20:30
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tir. 10. jan 2023
20:00 - 21:30
Veteran - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 11. jan 2023
17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Ons. 11. jan 2023
17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 12. jan 2023
17:00 - 18:30
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Tor. 12. jan 2023
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 12. jan 2023
17:30 - 19:00
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 12. jan 2023
18:30 - 20:00
G14 - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 12. jan 2023
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 12. jan 2023
20:00 - 21:30
EIL Damer - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 12. jan 2023
21:00 - 22:00
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 14. jan 2023
10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 14. jan 2023
12:00 - 13:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 14. jan 2023
12:00 - 13:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 15. jan 2023
17:00 - 18:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 15. jan 2023
18:30 - 20:00
EIL Damer - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 15. jan 2023
20:00 - 21:30
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Man. 16. jan 2023
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Man. 16. jan 2023
17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Man. 16. jan 2023
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 17. jan 2023
17:30 - 19:00
G14 - bane 1-3
Treninger på kunstgresset  
Tir. 17. jan 2023
17:30 - 19:00
G2013 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 17. jan 2023
19:00 - 20:30
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tir. 17. jan 2023
20:00 - 21:30
Veteran - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 18. jan 2023
17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 18. jan 2023
17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 19. jan 2023
17:00 - 18:30
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Tor. 19. jan 2023
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 19. jan 2023
17:30 - 19:00
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 19. jan 2023
18:30 - 20:00
G14 - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 19. jan 2023
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 19. jan 2023
20:00 - 21:30
EIL Damer - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 19. jan 2023
21:00 - 22:00
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 21. jan 2023
10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 21. jan 2023
12:00 - 13:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 21. jan 2023
12:00 - 13:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 22. jan 2023
17:00 - 18:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Søn. 22. jan 2023
18:30 - 20:00
EIL Damer - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Søn. 22. jan 2023
20:00 - 21:30
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Man. 23. jan 2023
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Man. 23. jan 2023
17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Man. 23. jan 2023
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 24. jan 2023
17:30 - 19:00
G14 - bane 1-3
Treninger på kunstgresset  
Tir. 24. jan 2023
17:30 - 19:00
G2013 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tir. 24. jan 2023
19:00 - 20:30
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tir. 24. jan 2023
20:00 - 21:30
Veteran - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 25. jan 2023
17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Ons. 25. jan 2023
17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 26. jan 2023
17:00 - 18:30
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
Tor. 26. jan 2023
17:00 - 18:30
G2011 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 26. jan 2023
17:30 - 19:00
G16 - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 26. jan 2023
18:30 - 20:00
G14 - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 26. jan 2023
19:00 - 20:30
A-laget - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Tor. 26. jan 2023
20:00 - 21:30
EIL Damer - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Tor. 26. jan 2023
21:00 - 22:00
Veteran - bane 1-2
Treninger på kunstgresset  
Lør. 28. jan 2023
10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
Lør. 28. jan 2023
12:00 - 13:30
Elitetrening - bane 3-4
Treninger på kunstgresset  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn. 30. okt
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Ullern 3
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 27. okt
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Vålerenga 2
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 27. okt
17:55 - 18:54
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Gul - Grei Blå
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 26. okt
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Romsås Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 25. okt
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - KFUM 6
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 25. okt
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Oppsal 1
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 24. okt
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Nordstrand 3
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Søn. 23. okt
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Ready 3
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 20. okt
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Grorud Gul
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 19. okt
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Brosundet - Romsås
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 19. okt
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Haugerud Løvene
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 19. okt
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 3
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 18. okt
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Gjelleråsen
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 18. okt
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Vålerenga Tigers 3
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 17. okt
20:30 - 21:59
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud - Frigg 2
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 13. okt
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Bøler
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 13. okt
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - HSIL 2
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 13. okt
17:55 - 18:54
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Rød - Lille Tøyen blå
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 12. okt
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Wam-Kam
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 12. okt
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Vålerenga Rød Wizards
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 11. okt
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Grorud Svart
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 11. okt
18:00 - 19:09
kl 18:00 - 19:09
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren ROSA
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 10. okt
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Lambertseter Rød
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 29. sep
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Frisk Asker
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 29. sep
19:40 - 20:59
kl 19:40 - 20:59
Ellingsrud 2 - Fagerstrand
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 29. sep
18:00 - 19:09
kl 18:00 - 19:09
Ellingsrud Gul - Vålerenga Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 29. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Stovner SK Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 28. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Klemetsrud
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 28. sep
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - HSIL 4
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 27. sep
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Haslum
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 27. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Lindeberg GUL
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 26. sep
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Haslum
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 26. sep
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Amasone 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man. 26. sep
19:30 - 20:59
kl 19:30 - 20:59
Ellingsrud - KFUM 3
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 25. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Nordby
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 25. sep
18:30 - 20:09
kl 18:30 - 20:09
Ellingsrud - Vålerenga
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 22. sep
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - KFUM 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 22. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Kjelsås Rød
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 21. sep
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Furuset Lions
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 20. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Ellingsrud Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 20. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Skeid Sort
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 19. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Lindeberg RØD
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Fre. 16. sep
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Ljan
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 15. sep
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Lyn
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 15. sep
19:40 - 20:59
kl 19:40 - 20:59
Ellingsrud - Grei
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 15. sep
18:00 - 19:09
kl 18:00 - 19:09
Ellingsrud Gul - Grüner 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 15. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Oppsal 2
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 14. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Jusstudentenes
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 14. sep
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Romsås Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 14. sep
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Røa
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 13. sep
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - KFUM
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 12. sep
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Veitvet
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 12. sep
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Oppsal 4
  Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Man. 12. sep
19:50 - 20:59
kl 19:50 - 20:59
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 11. sep
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Linderud
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 11. sep
18:45 - 20:14
kl 18:45 - 20:14
Ellingsrud - Ready 2
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 8. sep
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Korsvoll
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 8. sep
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Grorud Blå
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 6. sep
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Monolitten Idrettslag
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 6. sep
19:10 - 20:29
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud Gul - Sagene United
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 6. sep
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Lindeberg BLÅ
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 5. sep
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - HSIL
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 4. sep
17:00 - 17:59
kl 17:00 - 17:59
Ellingsrud Rød - Lille Tøyen Hvit.
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Søn. 4. sep
15:00 - 16:19
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Grei 2
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor. 1. sep
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - HSIL
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 1. sep
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Vålerenga
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 31. aug
19:05 - 20:14
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grorud Svart
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 31. aug
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Skeid Oransje
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 30. aug
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Bærums Verk Hauger
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 30. aug
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Kråkstad Rød
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:00 - 18:59
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Haugerud Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 29. aug
18:30 - 19:29
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Manglerud Star Lions
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Søn. 28. aug
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Holmlia 2
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 28. aug
13:00 - 14:29
kl 13:00 - 14:29
Ellingsrud - Haugerud
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 25. aug
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Røa
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 25. aug
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Lindeberg Løvene
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 25. aug
19:00 - 20:09
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Skeid Lilla
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 24. aug
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - HSIL 1
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 23. aug
21:00 - 22:09
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Oppsal
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 22. aug
19:50 - 20:59
kl 19:50 - 20:59
Ellingsrud - Bærums Verk Hauger
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 21. aug
20:00 - 21:29
kl 20:00 - 21:29
Ellingsrud - Heming 2
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 17. aug
20:15 - 21:54
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Rustad Abildsø SK
  Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Man. 15. aug
20:30 - 21:39
kl 20:30 - 21:39
Ellingsrud - Nesodden
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 21. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 21. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 20. jul
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 20. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 20. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 19. jul
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 19. jul
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 19. jul
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 19. jul
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 18. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 18. jul
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 18. jul
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 18. jul
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 18. jul
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 18. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 18. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 17. jul
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 17. jul
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 17. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Lør. 16. jul
10:00 - 11:30
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 15. jul
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 15. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 15. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 15. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 14. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 14. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 14. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 13. jul
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 13. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 13. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 12. jul
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 12. jul
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 12. jul
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 12. jul
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 11. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 11. jul
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 11. jul
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 11. jul
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 11. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 11. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 11. jul
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 10. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 10. jul
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 10. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Lør. 9. jul
10:00 - 11:30
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 8. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 8. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 8. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 7. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 7. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 7. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 7. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 6. jul
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 6. jul
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 6. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 5. jul
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 5. jul
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 5. jul
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 5. jul
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 4. jul
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 4. jul
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 4. jul
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 4. jul
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 4. jul
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 4. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 4. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 3. jul
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 3. jul
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 3. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Lør. 2. jul
10:00 - 11:30
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 1. jul
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 1. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 1. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 1. jul
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 30. jun
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 30. jun
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 30. jun
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 29. jun
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 29. jun
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 29. jun
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 28. jun
19:10 - 20:19
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Holmlia 7er
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 28. jun
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 28. jun
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 28. jun
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 28. jun
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 27. jun
20:15 - 21:34
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Lille Tøyen 2
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 27. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 27. jun
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 27. jun
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 27. jun
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 27. jun
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 27. jun
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 27. jun
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 26. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 26. jun
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Søn. 26. jun
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Lør. 25. jun
10:00 - 11:30
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 24. jun
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 24. jun
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Fre. 24. jun
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 23. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 23. jun
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 23. jun
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tor. 23. jun
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 22. jun
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Ons. 22. jun
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 21. jun
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 21. jun
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 21. jun
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Tir. 21. jun
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 20. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 20. jun
18:55 - 20:14
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud - Forward
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 20. jun
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 20. jun
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Treninger på kunstgresset  
  Les mer  
Man. 20. jun
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Treninger på kunstgresset  
  Les mer